15 августа 2019, 14:44

У професіональній спільноті активно обговорюється новий порядок підвищення кваліфікації, необхідність відвідувати семінари та отримувати бали. Таке обговорення не є дивним, оскільки це напряму стосується нашої діяльності.

Чув різни позиції з цього приводу. Вони не є вірними або хибними, оскільки у кожного з нас своє бачення ситуації, досвід та підхід. Мою позицію, як члена адвокатської спільноти, наводжу нижче.

13 августа 2019, 14:13

Новий Порядок підвищення кваліфікації все менше і менше лякає адвокатів, особливо тих, хто вже пройшов навчання за новими правилами і на власному досвіді переконався в зручності і легкості процесу. Однак все ж є ще поодинокі колеги, які у не конструктивний спосіб відкрито намагаються маніпулювати свідомістю інших.

13 августа 2019, 12:46

Нововведення у будь-якій сфері завжди викликають чимало зауважень та критики. Не виключенням стали і нові правила підвищення кваліфікації адвокатів, які набули чинності 1 липня 2019 року. Зізнаюсь чесно, противниками нової моделі були і ми в Раді адвокатів Херсонської області, поки не провели перший захід за новими правилами. Сподіваюсь, мої висновки змінять ставлення до нововведень і у колег.

12 августа 2019, 14:47

Представники адвокатської ініціативи «СтопБулінг» продовжують діяльність, направлену на протидію булінгу в Україні. учасники ініціативи сприяють координації роботи адвокатів у справах, де є ознаки булінгу, так беруть участь у заходах з підвищення правової обізнаності дорослих та дітей у цьому питанні.

12 августа 2019, 09:33

23 серпня 2019 року у м.Одеса відбудеться тренінг, організований Національною асоціацією адвокатів України (Комітетом підвищення професійної кваліфікації) спільно з Радою адвокатів Одеської області, за темою «Особливості розгляду цивільних справ щодо відшкодування моральної шкоди».

Доповідач: Чайкіна Ольга Володимирівна, суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу

9 августа 2019, 09:28

17 серпня 2019 року у м. Харків відбудеться тренінг, організований Національною асоціацією адвокатів України (Комітетом підвищення професійної кваліфікації), за темою «Особливості розгляду цивільних справ щодо відшкодування моральної шкоди».

Доповідач: Чайкіна Ольга Володимирівна, суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу

Під час тренінгу будуть висвітлені наступні теми:

8 августа 2019, 17:59

Рада адвокатів Запорізької області повідомляє, що 30 липня 2019 року на засіданні Ради адвокатів прийнято рішення про призначення Конференції адвокатів Запорізької області на 27 серпня 2019 року.

Місце проведення Конференції: м. Запоріжжя, вул. Лєрмонтова, буд.19 (приміщення нового офісу адвокатів Запорізької області).

Початок реєстрації делегатів о 14:00, початок Конференції о 14:30.

Порядок денний:

8 августа 2019, 17:11

Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури Максим Болдін звернувся до Комітету захисту прав адвокатів із заявою про розміщення недостовірної негативної інформації в мережі Інтернет про нього як адвоката. Згадані публікації, на його думку, принижують його честь, гідність та ділову репутацію, а також містять ототожнення адвоката з клієнтом.