Інформація про курси

Курс "АНГЛІЙСЬКА МОВА. ЮРИДИЧНА АНГЛІЙСЬКА ЛЕКСИКА. ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ ЗНАННЯ" розрахований на адвокатів, юристів та студентів - майбутніх правників, які бажають вивчити англійську мову, отримати теоретичні знання юридичної англійської лексикита та ознайомитись із практичною складовою використання англійської мови у сфері міжнародного права.

На даних курсах Ви маєте можливість не лише навчитися англійській мові, правильно користуватися специфічною юридичною лексикою,  а також ознайомитись із правилами оформлення процесуальних документів, приймати участь у семінарах-практикумах від діючих адвокатів-міжнародників.

Тривалість даного курсу становить:

9 місяців  – здобуття кожного наступного рівня знання англійської мови для (Starter (Beginner), Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate)

6 місяців – здобуття кожного наступного рівня знання англійської мови для (Upper-Intermediate, Advanced та Proficiency)

Курси проходитимуть 2 рази на тиждень (тривалість одного заняття з однією групою - 1 година 30 хвилин) за адресою:  м. Дніпро, вул. Троїцька (вул. Красна), 21Г, кабінет № 241.

Вартість проходження курсу – 4500 грн. на місяць

Кількість місць обмежена. Одна група  складається з 6-10 чоловік обраних за рівнем знання англійської мови, який буде визначений шляхом письмового та усного тестування. Максимальна кількість груп  – 6 груп.

Додатково, в рамках даної програми пропонуємо Вам, підготовчі курси до складання тесту на отримання міжнародного сертифікату IELTS та спілкування з носіями англійської мови.