18 липня 2019, 15:29

Національна асоціація адвокатів України та Громадська організація “Асоціація сімейних медіаторів” уклали Меморандум про співробітництво.

Документ підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та  Голова правління “Асоціація сімейних медіаторів” Світлана Стадник.

18 липня 2019, 14:56

Національна асоціація адвокатів України укалала Меморандум про співробітництво з Нотаріальною палатою України

Документ підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та Президент Нотаріальної палати Володимир Марченко.

17 липня 2019, 14:49

Нацполіція активізує розслідування кримінальних проваджень щодо зловживань колишньої голови РАмК Рафальської

Національна поліція активізує досудове розслідування кримінального провадження щодо зловживань колишньої голови Ради адвокатів м. Києва Інни Рафальської.

17 липня 2019, 13:08

Щойно під офісом НААУ відбувся флешмоб представників фейкової Ради адвокатів м. Києва на чолі з Інною Рафальською, яка втратила керівну посаду в РАмК в 2016 та позбавлена права на зайняття адвокатською діяльністю у листопаді 2018 року. Разом з нею до трихвилинної акції приєдналися давні соратники – Ігор Іванов, Лариса Меркулова та Ростислав Кравець.

16 липня 2019, 15:35

Європейський суд з прав людини визнав порушення Конвенції у справі Алтай проти Туреччини. Зокрема, було констатовано порушення Туреччиною статей 8 та 6 Конвенції щодо права ув'язненого на конфіденційне спілкування з його адвокатом та, у зв'язку з цим, відсутність  належного судового розгляду.

16 липня 2019, 15:25

11 липня 2019 року ЄСПЛ прийняв рішення у справі Садоча проти України, яким було констатовано порушення Україною статті 1 Першого протоколу до Конвенції. Суд установив, що конфіскація всієї незадекларованої під час проходження митного контролю суми грошей наклала на заявника індивідуальний та надмірний тягар і була непропорційною до вчиненого правопорушення. 

"Питання захисту власності є актуальним на усьому загальноєвропейському правовому просторі, а отже й в Україні.

16 липня 2019, 15:13

ЄСПЛ визнав порушення Конвенції у справі Ліблік проти Естонії щодо несанкціонованих слідчих дій в корупційному провадженні.

Судом констатовано порушення Естонією статті 8 Конвенції. Зокрема, ЄСПЛ установив, що у кримінальній справі щодо вчинення корупційного злочину було здійснено негласні заходи, без належного обґрунтування дозволів на їх проведення. 

15 липня 2019, 17:21

У Фейсбуку поширено інформацію про те, що Рада адвокатів України готує рішення про перегляд принципу розподілу внесків адвокатів на забезпечення органів адвокатського самоврядування.

15 липня 2019, 14:02

18 липня молодіжний комітет НААУ NextGen проводить семінар «Міжнародний розшук каналами Інтерполу».

Спікер заходу - Дмитро Коноваленко, адвокат АО «Клочков та партнери», спеціалізується у питаннях міжнародного розшуку каналами Інтерполу, вирішенні спорів.