20 вересня 2019, 15:59

20 вересня в Одесі розпочалось чергове засідання Ради адвокатів України. Захід відкрила голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

До порядку денного внесено питання щодо діяльності Національної асоціації адвокатів України та органів адвокатського самоврядування, ведення Єдиного реєстру адвокатів та стану сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

20 вересня 2019, 15:47

Реформа стажування відбуватиметься у співпраці з радами адвокатів регіонів.

Про це заявив під час засідання Ради адвокатів України заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій.

«Оскільки це робиться для вас, то ми це робимо шляхом консультацій з вами. Ми б не хотіли виносити на голосування концепцію без підтримки рад регіонів. Я запрошую голів РАР долучитися до нашої робочої групи і обговорювати концепцію»,  - запевнив Валентин Гвоздій.

20 вересня 2019, 15:22

НААУ після набуття чинності нових Правил підвищення кваліфікації адвокатів не змінювала політику стосовно проведення безоплатних заходів.

Про це заявила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час наради з головами РАР і КДКА регіонів в Одесі.

«Всі заходи з підвищення кваліфікації в європейських адвокатура платні. Ми таку політику не проводимо і проводити її не будемо», - запевнила Голова РАУ.

20 вересня 2019, 15:09

НААУ забезпечує підвищення кваліфікації адвокатів, яке повязане із наданням адвокатурі конституційного права на виключне представництво в судах.

Про це заявила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час наради з головами РАР і КДКА регіонів в Одесі.

20 вересня 2019, 14:22

Керівники регіональних органів адвокатського самоврядування закликають народних депутатів створити позафракційне об’єднання адвокатів у Верховній Раді, аби не допустити остаточного ухвалення законопроекту №1013 «Про внесення змін до Конституції України (щодо скасування адвокатської монополії). Таку ініціативу вони обговорили на розширеній нараді керівництва НААУ і голів РАР і КДКА регіонів у Одесі.

20 вересня 2019, 13:00

Скасування конституційних положень про виключне прав адвокатів на представництво в судах є порушенням статей Основного закону, які забороняють звуження обсягу прав і свобод громадян.

Про це заявила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час наради з керівниками рад адвокатів та КДКА регіонів у Одесі.

19 вересня 2019, 12:09

В Одесі відкрився україно-німецький форум з питань захисту в кримінальному провадженні. Захід організований Національною асоціацією адвокатів України спільно з Федеральною палатою адвокатів Німеччини (BRAK) та Німецьким Фондом міжнародного правового співробітництва (ІRZ).

17 вересня 2019, 19:49

НААУ звернулася до Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності щодо внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України.

НААУ, Комітет з кримінального права та процесу підготували проект змін до КПК, який відповідає цілям розширення прав адвокатів та захисту професійних прав і  гарантій адвокатської діяльності.