15 липня 2019, 17:21

У Фейсбуку поширено інформацію про те, що Рада адвокатів України готує рішення про перегляд принципу розподілу внесків адвокатів на забезпечення органів адвокатського самоврядування.

8 липня 2019, 12:57

5 липня 2019 року відбувся робочий візит до Мінської міської колегії адвокатів Голови КДКА міста Києва Орлова І.Ф., Голови Дисциплінарної палати КДКА міста Києва Рикова В.В. та Секретаря Ради адвокатів міста Києва Назаренко Д.Л.

Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію між РА міста Києва, КДКА міста Києва та Мінською міською колегією адвокатів.

26 червня 2019, 15:52

Рада адвокатів України посилила вимоги до якості проходження стажування. Зміни стосуватимуться як майбутніх адвокатів, так і керівників стажування.

Підставою для дискусії про контроль дотримання вимог, встановлених до стажування законом та рішеннями органів адвокатського самоврядування, стали факти внесення до ЄРАУ відомостей про адвокатів, які не пройшли адаптаційного онлайн-курсу для стажерів.

24 червня 2019, 14:18

Дисциплінарна палата кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва 13 червня прийняла рішення призупинити право на зайняття адвокатською діяльністю адвоката Ігоря Іванова. Він не зможе займатися адвокатською практикою впродовж року.

21 червня 2019, 16:07

Дисциплінарна палата КДКА Дніпропетровської області зупинила право на зайняття адвокатською діяльністю Ірині Дідковській за участь у роботі незаконної Ради адвокатів м. Києва та присвоєння повноважень члена органу адвокатського самоврядування.

Рішення ухвалено 16 травня 2019 року.

18 червня 2019, 17:55
Рада адвокатів України скасувала рішення Ради адвокатів Київської області від 12 червня 2019 року, яким було проголошено попереджувальний страйк адвокатів регіону.

РАУ ухвалила рішення в режимі електронного засідання 13 червня. Повний текст рішення РАУ

13 червня 2019, 11:30
Рада адвокатів України скасувала рішення Ради адвокатів Київської області від 12 червня 2019 року, яким було проголошено попереджувальний страйк адвокатів регіону.

РАУ ухвалила рішення в режимі електронного засідання 13 червня.

Підставою для скасування рішення Ради адвокатів Київської області стало порушення внаслідок його реалізації конституційних прав громадян на правову допомогу та гарантій незалежності адвокатської діяльності.

16 травня 2019, 15:15

14 травня відбувся внутрішній тренінг для голів Рад адвокатів регіонів, КДКА регіонів щодо реалізації та функціювання положень нового Порядку підвищення кваліфікації адвокатів. За результатами тренінгу були отримані зауваження та пропозиції від представників адвокатського самоврядування щодо покращення роботи автоматизованої системи Центру акредитації ВША НААУ та визначені напрямки реформування процесу організації професійних заходів.

25 січня 2019, 11:57

25 січня було здійснено напад на автомобіль голови ради адвокатів Дніпропетровської області, адвоката Тетяни Лещенко.

Близько першої години ночі невідомі здійснили вистріли з травматичної зброї по вікнах автомобіля, в якому Лещенко під”їжджала до свого будинку. В результаті пошкоджено автомобіль, люди, які перебували в машині, не постраждали.

Тетяна Лещенко звернулася із заявою до управління Національної поліції в Дніпропетровській області.