13 серпня 2019, 14:13

Новий Порядок підвищення кваліфікації все менше і менше лякає адвокатів, особливо тих, хто вже пройшов навчання за новими правилами і на власному досвіді переконався в зручності і легкості процесу. Однак все ж є ще поодинокі колеги, які у не конструктивний спосіб відкрито намагаються маніпулювати свідомістю інших.

12 серпня 2019, 14:47

Представники адвокатської ініціативи «СтопБулінг» продовжують діяльність, направлену на протидію булінгу в Україні. учасники ініціативи сприяють координації роботи адвокатів у справах, де є ознаки булінгу, так беруть участь у заходах з підвищення правової обізнаності дорослих та дітей у цьому питанні.

8 серпня 2019, 17:11

Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури Максим Болдін звернувся до Комітету захисту прав адвокатів із заявою про розміщення недостовірної негативної інформації в мережі Інтернет про нього як адвоката. Згадані публікації, на його думку, принижують його честь, гідність та ділову репутацію, а також містять ототожнення адвоката з клієнтом.

7 серпня 2019, 17:57
7 серпня 2019, 17:00

6 серпня відбулося засідання робочої групи РАУ щодо вироблення нової концепції порядку проходження стажування, методики оцінювання стажування. Орієнтовний запланований час її впровадження після затвердження на засіданні РАУ - друга половина 2020 року. Про зміст реформи стажування говорить голова Ради адвокатів Тернопільської області Тарас Будз:

6 серпня 2019, 14:11

РАУ звернулася до Державної судової адміністрації України, Ради суддів України, Президента України, Генеральної прокуратури України, Верховного суду, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з проханням у межах наділених повноважень сприяти недопущенню порушення права особи на отримання професійної правничої допомоги, шляхом забезпечення адвокатів належними умовами праці при здійсненні представництва в судах.

31 липня 2019, 12:33

Рада адвокатів України ухвалила низку змін до Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту  та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

Рішення РАУ прийнято 26 червня 2019 року.

30 липня 2019, 15:16

19 липня 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Конфіденційність розгляду справ щодо дітей: доцільність закритих судових засідань та інших способів забезпечення», організований Секцією з сімейного права НААУ, Вищою школою адвокатури НААУ та Центром сімейно-правових досліджень.

25 липня 2019, 17:09

Завершився візит делегації  НААУ до Німеччини, під час якого відбулися серія експертних обговорень у Федеральній палаті адвокатів Німеччини з метою обміну досвідом організації адвокатури.