Адвокатура

9 квітня відбувся семінар із практикуючим адвокатом в США Жаном Сейгелем

< strong>9 квітня 2019 року Національною асоціацією адвокатів України (Комітетом підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України) спільно з Радою адвокатів Харківської області було проведено семінар із Жаном Сейгелем - практикуючим адвокатом в США, штат Нью-Джерсі, експертом Програми USAID «Нове правосуддя», гостьовим професором у Вільнюському університеті (Литва), Університеті Миколи Коперника (Польща), Національному університеті «Одеська юридична академія» (Україна), який регулярно читає лекції для Американської асоціації адвокатів та у правничих школах Сполучених Штатів Америки та Європи.

Доповідач поділився досвідом практичної діяльності з представництва інтересів громадян в судових інстанціях США, надав учасникам поради щодо ефективного здійснення захисту у суді, тактики ведення прямого та перехресного допиту. Відповідаючи на  численні питання учасників,  Сейгель  розглянув питання щодо адвокатської таємниці та її меж у законодавстві США, особливості здобуття юридичної освіти у США.

100 учасників семінару  отримали сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України.

Джерело новини: http://unba.org.ua/news/4258-9-kvitnya-vidbuvsya-seminar-iz-praktikuyuchim-advokatom-v-ssha-zhanom-sejgelem.html