Анонси

Комісія з експертно-правового аналізу якості БПД у кримінальному провадженні оголошує конкурс з відбору адвокатів-експертів

Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів-експертів, які будуть залучені до експертно-правового аналізу кримінальних проваджень, в яких адвокатами надавалась безоплатна вторинна правова допомога.

Конкурс здійснюється у два етапи:

Розгляд Комісією анкет, отриманих від кандидатів.
Індивідуальна співбесіда з кандидатами (у виключних випадках, за згодою Комісії – засобами електронного зв’язку).

Для участі у конкурсі необхідно до 20.02.2019 року заповнити анкету та надіслати одним листом на електронну скриньку Комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

мотиваційного листа (до 500 слів), складеного у довільній формі;
рекомендаційних листів (за наявності);
копії документів, які на Вашу думку, підтверджують Ваш високий професійний рівень.

Результати першого етапу конкурсу кандидати отримають на електронну скриньку, вказану ними в анкеті, 25.02.2019 року.

Другий етап конкурсу (індивідуальні співбесіди) відбуватиметься протягом 28.02.2019 — 06.03.2019 рр. за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 80, правовий клуб «Pravokator» (у тому числі – за допомогою засобів електронного зв’язку).

Під час конкурсу Комісія братиме до уваги:

стаж адвокатської діяльності кандидатів;
досвід захисту від кримінального обвинувачення;
наявність експертного досвіду;
комунікаційні навички;
вміння адвоката представити приклади надання ним правової допомоги;
знання практики ЄСПЛ;
розуміння місії, бачення, цінностей системи БПД.

Результати конкурсу та імена переможців будуть опубліковані 11.03.2019р. на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.
У випадку виникнення додаткових запитань щодо проведення Конкурсу, ви можете телефонувати за номером (044) 486-71-06 (Світлана Маліновська)                                    або (044) 280-67-40 (Шейлат Афолабі)

Нагадаємо, Комісія утворена на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між Координаційним центром з надання правової допомоги, Національною асоціацією адвокатів України, Українською фундацією правової допомоги, Українською гельсінською спілкою з прав людини та Харківською правозахисною групою.

Меморандум передбачає формування  Комісії з експертно-правового аналізу, яка розроблятиме механізми забезпечення якості безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному провадженні.

Джерело новини: http://unba.org.ua/news/4085-komisiya-z-ekspertno-pravovogo-analizu-yakosti-bpd-u-kriminal-nomu-provadzhenni-ogoloshue-konkurs-z-vidboru-advokativ-ekspertiv.html