Реєстрація


Адвокати Дніпропетровського регіону, які бажають відвідати один із запланованих заходів із підвищення кваліфікації з метою удосконалення своїх знань та практичних навичок, а також отримання необхідних балів повинні пройти реєстрацію, обравши при цьому один із зручних варіантів для такої реєстрації:

 

- зателефонувати за контактним номером телефону: +38(0562) 35-18-57 

 

- відправити особисту інформацію із контактними данними на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

- заповнити та надіслати реєстраційну форму на участь у заходах із підвищення кваліфікації 

 

 

(Звертаємо Вашу увагу, що перед реєстрацією вартість заходу із підвищення кваліфікації повинна бути оплачена за реквізитами. Банківська квитанція про оплату повинна бути у Вас у наявності. Інформацію щодо вартості участі у заході буде вказана окремо на даному сайті у розділі КАЛЕНДАР ПОДІЙ)

 

ДОДАТКОВО: Зареєструватися Ви маєте можливість лише на заходи, організатором яких є Регіональна школа адвокатської майстерності у Дніпропетровській області (про організатора можливо дізнатися відкривши інтересуючу подію у розділі КАЛЕНДАР ПОДІЙ та поглянувши на рядок "Організатор").